BAS®

Kaolen Cevheri Zenginleştirme

D25’ten DN250’ye kadar sıvı sistemlere monte edilebilir. Büyük ebatlarda dahi bir ünite ile birlikte kullanılabilir. Besleme voltajında ​​geniş bir varyasyona sahiptir ve uygulamanıza kolayca uyarlanabilir. Kaolen cevheri zenginleştirme yapımı aşamasını kaplayan bazı adımlar vardır. Bu adımların ilki ana kırma ve eleme kısmını oluşturmaktadır. Daha sonra tabii ki kırılan parçaların öğütülmesi söz konusudur. Daha sonrasında Türkiye’de ilk bizim yani bas firmasının gerçekleştirdiği yüksek alan şiddeti içeren elektromanyetik zenginleştirme yapılır. Hatta önce ön zenginleştirme aşaması da mevcuttur. Daha sonra kalsinasyon ve soğutma işlemi vardır. Tüm bu işlemleri ve daha fazlasını öğrenmek ve kendiniz için fiyat almak isterseniz www.bas-tr.com internet sayfasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Metil kaolen cevheri zenginleştirme ve  üretiminde istenilen rengin elde edilmesi ve saf olmayan şeylerin giderilmesi çok önemlidir. Bu durumda mühendislik, mimari, imalat, inşaat ve ekipman temini, otomotiv sektörü, tesis kurulumu, devreye alma, performans testi ve eğitimleri ile nihai proje ürününü paketlemek ve göndermek için hazırlamaktır. Elektromanyetik demanyetizasyon ekipmanı, özellikle manyetik olarak indüklenen manyetik malzemeleri demanyetize etmek için kullanılır. İşlemin zenginleştirme adımına devam edilerek ve transfer cihazında nihai manyetik malzemenin akışkanlığını ve homojenliğini kontrol ederek manyetik malzemenin manyetik özelliklerinin iyileştirilmesi tercih edilir. D25’ten DN250’ye kadar sıvı sistemlere monte edilebilir. Büyük kapasiteli bile tek bir sürücü ile kullanılabilir. Besleme voltajında ​​geniş bir varyasyona sahiptir ve uygulamanıza kolayca uyarlanabilir.

Kaolen cevherini ve diğer demir, hematit, manyetik kum gibi doğal taşlarınızı zenginleştirmek için  firmamıza güvenebilirsiniz. Mühendislikle güvenilirliği ön planda tutarak müşteri portföyümüzü oluşturmaktayız. Bize güvenmek vereceğiniz en doğru karar olacaktır. www.bas-tr.com internet sitesi üzerinden hakkımızda bilgi edinebilir, tüm hizmetlerimizi de bu web sitesinden inceleyebilirsiniz.